Slovak Hungarian Germany
Kontaktujte nás už dnes
Mobil: +421 901 733 112
E-mail: bezanex@bezanex.sk

Trendy

 

Teplé neutrálne farby
Ostrá biela, oceľovo sivá a iné chladné neutrálne farby sú dlhodobo obľúbené a prinášajú čistý, moderný vzhľad, ale preferencie sa začínajú posúvať teplejším smerom.  Jemného posunu späť ku krémovým, béžovým a nahým farbám. Očakávame, že tieto upokojujúce neutrálne farby - ako aj bohatšie, zemitejšie odtiene vrátane sivej, ťavej a hrdzavej - sa budú používať na steny, čalúnenie a iný nábytok, aby sa podporila útulná a príjemná atmosféra.

Vrstvy textúr
Zo všetkých trendov interiérového dizajnu v roku 2022 sa najčastejšie spomínala textúra. Predpovedá sa, že v budúcom roku bude populárne "všetko chlpaté, bucľaté alebo útulné".  Dokonca aj steny dostávajú texturálne úpravy prostredníctvom techník, ako je vápno a maliarske výrobky, ktoré imitujú omietky. Ak chcete dosiahnuť útulný, vrstvený vzhľad prostredníctvom nábytku a doplnkov, hľadajte rôzne materiály, ako je prírodný kameň, koža, drevo a kov, ako aj vysoko štruktúrované tkaniny, napríklad bouclé.

Prepojenie interiéru s exteriérom
Cieľom biofilného dizajnu, ktorý je jeden z TOP trendov 2022.  je vniesť do vášho domova atmosféru vonkajšieho prostredia prostredníctvom prírodných materiálov, farieb a - samozrejme - rastlín. Okrem niekoľkých kvetináčov na parapete teraz rodičia rastlín experimentujú so stenami pokrytými rastlinami a jedinečnými závesnými inštaláciami, otvorením a spájaním priestorov interiéru a exteriéru.

Variabilita a multifunkčnosť
Jedným z trendov, ktorým sa uberajú výrobcovia nábytku je variabilita a multifunkčnosť. V našom portfóliu nájdete praktické a multifunkčné mechanizmy, nástenné, závesné, úložné systémy, vyklápacie mechanizmy, ktoré uľahčia prácu v kuchyni, a umožňujú využiť priestor a skryté kútiky naplno.

 

 

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií TU © 2012 - 2023 Bezanex s.r.o..