Slovak Hungarian Germany
Kontaktujte nás už dnes
Mobil: +421 901 733 112
E-mail: bezanex@bezanex.sk

O nás

Sme spoločnosť s vášňou pre dizajn, nábytkové riešenia, materiály, vzory, tvary, jedinečné doplnky, ktoré dotvárajú každý domov.

Od roku 2010 sme prešli mnohými zmenami v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu, rozšírili sme sortiment starostlivo vyberaných produktov a skvalitnili služby tak, aby sme v maximálnej miere uspokojili potreby našich zákazníkov. Náš široký sortiment výrobkov, ako sú vysokolesklé materiály, kuchynské systémy, flexibilné a prakické riešenia: úložné systémy, priehradky, pracovné dosky, vstavané drezy, nábytkové kovania a mnoho ďalšieho nájdete v e-shope,  v časti "Naše produkty a služby".


 

Sme tu pre našich zákazníkov...

Našimi zákazníkmi sú stolári, nábytkári, dizajnéri, architekti, domáci majstri. Sme tu pre všetkých, ktorí radi experimentujú, ktorí si chcú zmeniť svoju kuchyňu, spálňu, kúpelňu, obývačku. Pre tých, ktorí chcú vytvoriť originálny kúsok nábytku...

Ponúkame rad praktických riešení, kvalitné a štýlové nábytkové kovania, vysokolesklé materiály s trendy farbami a vzormi, ktoré prinesú život do vášho domova.

 

 

Ako nakupovať?

Nakupovať môžete jednoducho a pohodlne:

  • priamo v predajni
  • prostredníctvom telefónnej, emailovej objednávky
  • internetového obchodu E-shop


 

Poradenstvo

Neviete aký materiál si vybrať ako farebne zľadiť váš domov? Z nášho vzorkovníka bohatého na farby a rôzne vzory si určite vyberiete. Chceli by ste priamo vidieť, ohmatať, pohľadiť materiály? Potrebujete pomoc pri plánovaní kuchyne, pri účinnom využívaní skrytých, rohových častí kuchynskej linky? Zastavte sa v našej predajni, odborné poradenstvo poskytujeme bezplatne.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií TU © 2012 - 2024 Bezanex s.r.o..